Секрети руху у місті для мотоцикліста

Блог Мотошколи YellowRide

Записатись на курс

Рух в міжрядді на мотоциклі

Не впевнений, не їдь. Поки габарити мотоцикла ви відчуваєте не дуже добре, ризикувати не варто. Для початку варто зміщуватися в міжряддя тільки для коротких обгонів, будучи абсолютно впевненими в безпеці маневру. При русі в міжрядді намагайтеся дивитися далі, на 6-8 машин вперед, не затримуйте погляд на близьких автомобілях.

Дистанція

Не притискайтеся, зупиняючись в пробці, до стоячих попереду вас транспортних засобів, у вас завжди має бути в запасі простір попереду, який при необхідності допоможе виїхати з пробки. Ситуацію ззаду контролюйте по дзеркалах до моменту, поки повністю не зупиняться задні автомобілі.

мотоциклист в городе

Гальмування у повороті

Якщо вам необхідно пригальмувати в повороті, спочатку потрібно випрямити траєкторію. Інакше це може викликати неконтрольований занос і падіння.

Рух у пробці

Перестроюючись між машинами в щільному потоці, товариші двоколісні, не забувайте, що нас таких багато, і, виїжджаючи на узбіччя (ліву, праву, мотополосу) або пірнаючи в міжряддя, переконайтеся в безпеці маневру, там може їхати ваш двоколісний побратим.

Погляд у дзеркала

Привчіть себе дивитися не тільки по дзеркалах, а й трохи повертати голову, тому що в дзеркалах є сліпі зони, в яких вміщаються цілі вантажівки. При цьому не крутіть головою більше, ніж потрібно, щоб переконатися, що конкретна зона чиста, інакше ви можете піти з траєкторії за своїм поглядом.

Жести

Намагаючись дякувати учасникам руху, які пропустили вас, не відволікайтесь від управління і, тим більше, не прибирайте руки з важеля гальма (особливо в пробці). Можна кивнути головою, можна моргнути аварійкою.

Переїзд перешкод

Наближаючись до лінійних перешкод (ж / д шляхів, високих бордюрів) намагайтеся заїхати максимально перпендикулярно, при цьому трохи додавши газу що б розвантажити вилку. Можна підвестися на підніжках.

Передбачайте!

Для того, щоб уникнути аварій з автомобілем який починає поворот (або хоча б знизити ймовірність його виникнення), мотоциклістам рекомендується скидати швидкість перед перехрестями і уважно стежити за ситуацією на дорозі (навіть якщо у вас головна дорога і зелений сигнал світлофора).

Рівних доріг, друзі!

Апрель 2021, Категорія: Мотошкола, Теги: , ,

<<< Назад

ПОДАРУЙ ВТІЛЕННЯ МРІЇ

Курси керування мотоциклом - цечудовий подарунок на будь-який випадок!

 • оригінальний подарунок
 • підходить чоловікам та жінкам
 • унікальний дизайн
 • приємні на дотик матеріали
 • упакований в оригінальний конверт
 • типографічне виконання
Мотоциклист за рулем мотоцикла едет по шоссе
Мотоциклист за рулем желтого мотоцикла на шоссе

Все включено

 • гарантирована якість навчання
 • ніяких додаткових зборів
 • безкоштовне екіпірування на період занять
 • безкоштовні консультації з підбору екіпірування
 • допомога в підборі мотоцикла та приємне спілкування

Знижка не розповсюджується на подарунковий сертифікат.

НАШІ МАЙДАНЧИК

Основний майданчик:

Київ, вул. Степана Бандери, 23

Контакти

Телефон: 093-082-38-00
Час работы: 9.00 - 21.00

Критий майданчик:

Київ, вул. Полковника Шутова 22